Kousek přírody ze včerejší procházky

24. října 2011 v 11:50 |  Příroda


Neděle je prostě ideální pro procházky. I já zase vyrazila ven s přítelem a s malým Beníkem (taky tu bude na fotce). Jít na procházku bez mého foťáčku už asi nebude nikdy možný. :o) Nacvakla jsem pár fotek...většinou zaměřené na přírodu. A pak malý zážitek, který jsem u nás v Sázavě zažila. :o)
Zajímavý, že? Konečně jsem v Sázavě našla to místo, kde je tohle k vidění. Navíc to můžete vyfotit na skále, tkž máte krásný rozhled z velké výšky. Dá se tam lehce uklouznout a působilo to na mě tak zvláštně. A pak jsem se koukla doprava a tam tenhle tunel. Fakt strašidelný. :o/ Skoro jsem se až lekla...
Již zmiňovaný Beník :o) Tady je i barevná. Nemůžu si vybrat kterou :o)


Tady je ten zážitek. Chystali jsme se už domů, když jsme po cestě uviděli jak se nějací lidé chystají do balónu. Museli jsme tam zůstat a juknout, jak se takový balón "nafukuje" :oDV pozadí náš sázavský klášter! :o)


Omylem se mi tam zamotaly větve. Byla jsem tak unešená z balónu, že jsem si nehlídala ostatní věci. (to se mi stává často no :oD) No ale nakonec se mi tam ty větve celkem líbí. Aspoň to není jenom o tom balónu :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama