Je tu další Nový rok

31. prosince 2011 v 9:09 | LucieN |  Mé povídání
Každopádně bych Vám chtěla popřát vše nej do Nového roku! Ať je lepší než ty předešlé a čeká Vás mnoho úspěchů ať těch osobních, pro některá školní a pro některý zase ty pracovní nebo milostných a tak dáále. :)
Co se týče mě, tak já budu strašně ráda, že ten pro mě nejhorší rok bude za mnou. Ptž nevím jestli naivně nebo právem věřím, že tenhle nový rok bude lepší.


Pro mě tenhle "starý" rok byl plných těžkých překážek. Ve zkratce...neudělala jsem maturitu (ne že bych to neuměla..to je na dlouho), tudíž jsem neměla šanci na vejšku (jo pár škol bralo, ale kolik lidí? :D), tudíž musím být doma a hledat práci a práci hledám už nějaký ten měsíc a nic. Sice mě pozvou na pohovor, ale buďto je to na živnosťák a nebo mě nepříjmou. Což se mi stalo naposledy. Ale tak tady hlavu vzhůru, to bych se z toho mohla zbláznit kdybych po každém odmítnutí padla na dno. Tady to neberu tak dramaticky. Ale je to hodně nepříjemný, když projdete vším a oni vám pak na konci řeknou že ne. A je to škoda, ptž o tuhle práci jsem stála. No dále...do školy se na plno vrátit nemůžu, ptž jsem v tom úplně sama (myslím finančně).....mohla bych pokračovat dál, rozepsat se o jedné zásadní věci, která mě taky štve a moc mi ublížila, ale tenhle blog můžou číst i moji známý (bohužel jsem se ho párkrát odprezentovala na facu), takže o tom tu radši psát nebudu. Jen můžu říct, že mě to štve, nikdy nic takovýho neodpustim a že by se tu dalo mluvit o nějaký důvěře..to taky ne.
A nejhorší je, že jsem chtěla říct: "Naštěstí mám kolem těch negativních věcí svého miláčka, se kterým se to teď zlepšilo, že jsem šťastná." Ale omyl! Spíš je to zase ve starých kolejích, které snažím odstranit už aspoň...no možná, že už to bude ten rok... :( :( Ale tak on tenhle rok taky neměl lehkej a bohužel jemu se to nezahojí tím, že se odpočítá nový rok. Ale to ho zase uplně neoprávňuje k tomu aby mě nerespektoval.... No to bychom tady mohli bejt do noci..a vy přece musíte odpočítat ten Nový rok.

Tkž závěrem...tenhle "starý" rok byl pro mě opravdu náročný, plný pláče, zklamání, odmítnutí...stalo se pár hezkých věcí, ale bohužel těch horších bylo víc. Ale nevzdávám se...a doufám, že odpočítáním Nového roku mě čekají samé lepší věci, úspěchy, nalezení konečně sama sebe (ptž od maturity jsem naprosto vykolejená a nevím co chci dělat, co mám dělat, co si myslet), zdraví a taky klidná láska.

Vám přeji to samé a pokud se Vám nějaký přání nesplnilo o vánocích (jako mě s tou prací), tak to zkuste ještě dnes! :) Jinak svá přání neztrácejte a věřte pořád. Ono se to snad zlepší! :)


Mějte se hezky a opět děkuji těm, co to dočetli a mnohokrát děkuji těm, co se také vyjádří. :) :)

(Jinak maturitu jsem dostala hned ten další termín, jak jinak...ptž já to prostě uměla :( To jenom aby jste si neřekli: "nj, proto taky nemůže najít práci, když jí chybí maturita." Tak to není :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werča Werča | Web | 31. prosince 2011 v 15:25 | Reagovat

To jsme na tom dost podobně, já sice maturitu udělala, ale na žádnou vejšku jsem se nedostala, takže následovala registrace na pracáku a hledání práce - také zatím bezúspěšně. Ale zase chci tu vejšku zkusit znova, doufám, že už mi to vyjde :)
Do nového roku ti tedy přeji kromě zdraví taky štěstí, ať nějakou tu práci najdeš a ať se všechno srovná - v rodině, s přítelem a podobně. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama