Betynka

20. června 2012 v 22:20 | LucieN |  Příroda


Předem chci napsat, že jsme měli ještě jednoho pejska...už je to možná měsíc co nám zemřela. Byl to pro mě nejhorší den. Ditunka (tak se jmenovala) byl pro mě první pejsek. Byla s námi od mého dětství (taky jí bylo 16let), viděla mě plakat, smát se, já s ní byla, když měla zranění, když byla šťastná. Přála jsem se, aby umřela v klidu a aby nic necítila, ale bohužel. Jednoho dne se prostě probudila a nějak se jí začalo hroutit tělo. Nebudu to tady popisovat, ani se mi nechce. Jen jsem prostě chtěla napsat, že i když ten konec nebyl uplně nejlehčí a takhle jsem ho nechtěla...tak jí miluji a milovat budu. A i když je to měsíc (nevím, někomu to může připadat, že přeháním) pořád se mi po ní tak strašně stýská.....
Naštěstí, pro útěchu tu mám ještě Betynku. Ta si taky prožila život na vlásku, kdy se jí oddělila pánev od těla... Ale naštěstí nám jí doktoři v Praze zachránili a já jsem strašně ráda, že jí tu mám!! A doufám, že ještě dlouho budu mít. :)

Co se týče fotky, tak mě překvapilo, jak jsem vychytala celkem ostrost. Při mém studování jsem četla, že někdy lepší nedávám úplně tu nejmenší závěrku, že to stejně až tak moc neostří. Tady už si nepamatuji, kolik jsem dávala. On je na to prý program, který vám to prozradí, nevíte jaký?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama