Pracovně volný den

30. června 2012 v 16:14 | LucieN |  Cestování

Přitel měl služební cestu po moravském kraji. A tak jsem se rozhodla, že se k němu přidám a zpříjemníme si den. :) Ráno jsme zastavili cestou do Brna v McDonaldu.Po snídani, kdy jsem si dala hamburger s vajíčkem a se slaninou, mi přítel přinesl cheesecake (hezky si mě vykrmuje). Byl naprosto výborný. Já nemám moc ráda sladký a tohle bylo přesně podle mé chuti. Cítila jsem tam tu sýrovou chuť, tvarohou a citronovou. Opravdu kvalitní!! Bohužel jsem ho nedokázala sníst celý. :(


Přítel si dal čokoládovou kostku. Byl taky výborný, na mě jen trochu sladký a tudíž víc sytý než ten můj. Ale chutnala mi moc ta čokoláda. Určitě byla kvalitní. :)


Né každý kluk se umí tvářit na objektiv, proto je ve většině případů lepší kluky fotit když o tom neví. :) Zrovna tady jsme čekali dlouhou frontu, ptž se ASI (nevíme to jistě) opozdil vlak a s tím i závory. Když přítel nervozně vyhlížel, vyblejskla jsem ho. :)


Kousek od Strážnice se nachází areál Plže, kde můžete nalézt plno krásných sklípků. I my jsme před 2 rokama do jednoho zavítali...těžko se nám odsud šlo :D Morava je nevyzpitatelná. Jak se dostanete do té přátelské atmosfére plné vína a dobrůtek, tak se vám opravdu potom těžko odchází po svých :D


A to už je Mikulov, focené ze Svatého kopečku, který jsme s přítelem vyšláply. :)


Když jsme vyšli ten kopeček, tak první co se nám naskytlo byl tenhle kostelíček. A my: ty jo..vždyť tady přece měli svatbu v těch bobulích. :)

A proč je pro nás Morava a všechny ty filmová místa tak důležitá? Ono totiž film bobule byl náš první společný film, na který jsme šli. A celkově ten den před filmem byl nejkrásnější. :) Proto je Morava a vše společné okolo filmu Bobule pro nás srdcová záležitost. :)

A ještě chci říct, že je super, že už je teplo. Zase se může cestovat a fotit!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werča Werča | Web | 2. července 2012 v 19:18 | Reagovat

To musel být prima výlet! :) Taky bych takový brala, zvlášť na Moravě, líbilo by se mi v těch vinných sklípkách :D

2 Lucie Lucie | Web | 7. července 2012 v 22:11 | Reagovat

Cheesecake jsem ještě nikdy nejedla, ale určitě bych ho moc ráda ochutnala... Musí to být zvláštní chuť, je to určitě moc dobré :-) Já mám sladké naopak ráda moc, nemusím sice sladká jídla, ale buchty, koláče... mňam, to bych mohla jíst pořád :D Jenže jak by pak člověk vypadal... To už je horší :D Snažím se krotit, ale těmi prvními fotkami mi to tedy pěkně ztěžuješ! :D :-)
Fotky - momentky jsou leckdy lepší než když člověk před foťákem pózuje, někteří lidé se před foťákem necítí a fotka vypadá moc uměle, kdežto když je člověk focen, když o tom ani neví, to pak vznikají skvělé fotky :-) Příteli to na fotce sluší a udělali jste si spolu parádní výlet :-) Takový by se mi taky líbil, já "výletuju" moc ráda :-)
Ty sklípky vypadají nádherně, já víno nemusím, nepřišla sem mu na chuť a dost mě to mrzí, protože v tch sklípcích u vína musí být krásná atmosféra :-)
Luci, pohled mi klidně poslat můžeš když se ti bude chtít a když se budeš zrovna někde toulat, také ti ho ráda na oplátku pošlu :-) Adresu ti napíšu tady do zprávy ;-)

3 Madde Madde | Web | 16. července 2012 v 9:07 | Reagovat

Cheesecke miluje můj otec, ten hned slintá, když ho vidí :D Jinak v Mikulově jsem byla před 4-6 lety? Nejsem si jistá, ale vím, že na tom kopečku jsme byli také, taková menší zastávka před cestou do Vídně :) Pěkně nafoceno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama