Červenec 2012

Benátská noc 2012

30. července 2012 v 19:48 | LucieN |  Akce

Tak jak jsem psala před odjezdem (jestli to někteří postřehli), že jsem jela na Benátskou noc, tak se tak stalo. :)

Fotek hodně, času málo

26. července 2012 v 10:43 | LucieN |  Mé povídání
Poslední dobou na blog moc novinek nepřidávám. A moc mě to mrzí. Fotek mám v kompu hodně, ale času málo. Na to vycvaknutí čas je, ale na následnou úpravu a hození fotek na net času málo. Snad se to příští týden změní. On měl přítel dovolenou, takže jsem se taky věnovala jemu. :) A dneska?? Dneska odjíždím na Benátskou noc. Takže celý víkend tu TAKY nebudu :( :)
Až přijedu, tak vám sem snad nějaký fotečky dám. :) Zatím se mějte hezky a užívejte prázdnin!! :)

Nadaná modelka Nikča II.

16. července 2012 v 17:02 | LucieN |  Lidé

Přináším KONEČNĚ další sérii fotek, které jsem vyfotila s Nikčou. O které si můžete přečíst v prvním článečku. Ačkoliv jsou fotky focené už asi dva tři týdný zpátky, já se k nim dostala až teď. Pořád je plno práce a když mám volno, tak jsem z té práce akorát unavená :D Musím nějak zapracovat na fyzičce. :D
Tentokrát jsem volila zase trochu jinou úpravu. Už jednou jsem jí tu zmiňovala. Nazvala jsem jí "vybledle barevnou". Nějak se mi opravdu zamlouvá. Ale u mě je to chaotické. Jednoho dne se mi líbí barevná, pak vybledlejší. Takže semnou je to těžký. Proto jsem zjistila, že je lepší to upravovat v jeden den, pak mám na úpravu různé názory a ty fotky podle těch názorů taky vypadají. :D Ale dost keců...tady jsou fotky. :)