Říjen 2012

Potřebuji se vykecat

28. října 2012 v 21:58 | LucieN |  Mé povídání

Předem bych se Vám chtěla omluvit, že jsem Vás tak dlouho zanedbávala. Nějak se mi "blogovat" nechtělo a spíš jsem se teď zaměřila na to "facebookování" :D
Co se u mě odehrálo nového? No jéjej, je toho hodně. Ale všechno tu psát nebudu, ptž to stejně asi nikdo číst nebude. :D Ale pro ty, kteří si rádi počtou, alespoň nějaká malá infa.
To, že jsem začala fotit padesátkou jsem tu už možná psala. Ale tak zopakuji: mám pevnou padesátku, tkž od Míši K. je to focené jen padesátkou a jen asi už bude. Bála jsem se, že je objektiv vadný, ptž mi někdy vynechává ostřit a od té doby, co ho mám, se mi zhasíná obrazovka. Ale zkonzultovala jsem to s jedním fotografem, ten objektiv ozkoušel a měl by být v pořádku. K narozeninám jsem dokonce dostala nové knížky o focení, tk se mám zase s čeho vzdělávat. K tomu jsem dostala clonu i na objektiv 18-55mm, takže super. :)
Z mého osobního života....no....konečně jsem byla na vejšce. :) Jezdím do Budějovic na ekonomicko-technicko VŠ. Tkž kdyby jste chtěl někdo fotit v Budějkách, nebude problém. Klidně bych mohla, když se domluvíme. :) Sice jsem tam sobotu a neděli od osmi do osmi, ale můžu někdy přijet i v pátek. :)
Škola je krásná! Velka, moderní, kolektiv (i ten učitelský) celkem mladý. Studuji kombinovanou formou a tak je to na mě docela fuška. Uvidíme..snad to zvládnu. :)

Jo a ještě malá informace ohledně focení. Napsala mi jedna vizážistka, že by semnou ráda spolupracovala. Takže odteď focení klidně i s vizážistkou. Jsem ráda, zase mě to posunuje na vyšší level. :)

Oči jako studánky

28. října 2012 v 21:45 | LucieN |  LidéMíša Ž.

28. října 2012 v 21:36 | LucieN |  Lidé


Mišulka...moje sluníčko a má dušička. Je to má kamarádka ze střední a byla s ní fakt sranda. Uměla se tvářit, věděla co dělat a dokonce přišla i s vlastním nápadem. :)

Míša K.

28. října 2012 v 21:27 | LucieN |  Lidé
Já vím, že se Vám už vůbec neozývám a tak mě to začalo mrzet, že jsem si říkala, že se s vámi musím podělit o další mé práce. :) Tkž Vám přináší ukázku z focení Míši. Více zase na mé facebook stránce. :)


Modelka: Míša K.
Líčení: LucieN
Místo focení: nedaleko Sázavy

Celkem úspěch...

3. října 2012 v 17:44 | LucieN |  Mé povídání
Musím se s Vámi podělit o jednu záležitost, která mi udělala hroznou radost. :) Pokud někdo nevíte, tak jsem byla v pátek fotit airsoft v akci. Samotným "vojákům" se fotky moc líbili. Většina si jí dala na facebook jako timeline fotku (nebo jak se tomu nadává) a někdo i jako ikonku.