Potřebuji se vykecat

28. října 2012 v 21:58 | LucieN |  Mé povídání

Předem bych se Vám chtěla omluvit, že jsem Vás tak dlouho zanedbávala. Nějak se mi "blogovat" nechtělo a spíš jsem se teď zaměřila na to "facebookování" :D
Co se u mě odehrálo nového? No jéjej, je toho hodně. Ale všechno tu psát nebudu, ptž to stejně asi nikdo číst nebude. :D Ale pro ty, kteří si rádi počtou, alespoň nějaká malá infa.
To, že jsem začala fotit padesátkou jsem tu už možná psala. Ale tak zopakuji: mám pevnou padesátku, tkž od Míši K. je to focené jen padesátkou a jen asi už bude. Bála jsem se, že je objektiv vadný, ptž mi někdy vynechává ostřit a od té doby, co ho mám, se mi zhasíná obrazovka. Ale zkonzultovala jsem to s jedním fotografem, ten objektiv ozkoušel a měl by být v pořádku. K narozeninám jsem dokonce dostala nové knížky o focení, tk se mám zase s čeho vzdělávat. K tomu jsem dostala clonu i na objektiv 18-55mm, takže super. :)
Z mého osobního života....no....konečně jsem byla na vejšce. :) Jezdím do Budějovic na ekonomicko-technicko VŠ. Tkž kdyby jste chtěl někdo fotit v Budějkách, nebude problém. Klidně bych mohla, když se domluvíme. :) Sice jsem tam sobotu a neděli od osmi do osmi, ale můžu někdy přijet i v pátek. :)
Škola je krásná! Velka, moderní, kolektiv (i ten učitelský) celkem mladý. Studuji kombinovanou formou a tak je to na mě docela fuška. Uvidíme..snad to zvládnu. :)

Jo a ještě malá informace ohledně focení. Napsala mi jedna vizážistka, že by semnou ráda spolupracovala. Takže odteď focení klidně i s vizážistkou. Jsem ráda, zase mě to posunuje na vyšší level. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 31. října 2012 v 17:14 | Reagovat

Luci, zrovna jsem se Tě chtěla zeptat, jak se Ti ve škole líbí :-) Myslela jsem, že nastoupíš na prezenční studium a dozvídám se, že děláš školu v kombinované formě... To je asi doopravdy fuška, ale myslím, že to zvládneš. ;-) Já nastoupila také do 1. ročníku, ale na pedák... Né ale na učitelský obor, chodím na výchovu ke zdraví :-)
Už sis u nás prošla město? Líbí se ti tu u nás? :-D
No těším se zase na nějaké Tvé nové fotky, teď ses nám tu dlouho neukázala... Vždycky jsem sem šla s nadšením, že tu bude nějaký nový článek a prd! :-D Tak se tu zas ukaž! :-) Mě se Tvé fotky moc líbí :-) Já si sice také pořídila zrcadlovku, ale zatím ji moc neovládám... Neměla jsem ještě čas pořádně k ní sednou a proštudovat si, co je tu za funkce a podobně... A tak zatím fotím jen na ty přednastavené programy, manuál zatím vynechávám. Potřebovala bych Tě jako učitelku. :-D ... Tvořím teď vánoční dekorace na trhy a budu je také fotit do katalogu, který rozesílám dál po známých i neznámých :-D Myslíš, že i to by se ti podařilo nějak šikovně nafotit? V mým podání jsou fotky takový fádní... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama