Listopad 2012

Trochu více z "mystické víly"

28. listopadu 2012 v 20:32 | LucieN |  Lidé
Přináším Vám trochu více fotek z focení mystické víly. Mám pocit, že jsem vám ani nepsala, jak tohle všechno vzniklo. Tak napravuji. :)
Rozhodla jsem se zúčastnit se jedné soutěže v časopisu Digitální foto. Zároveň se mi už nějaký měsíc zpátky ozvala sama jedna vizážistka, jestli bychom nemohli spolu rozjet spolupráci. Tak jsem si řekla, že jo. Proč bych to odmítla? Alespoň mám svým zájemcům na focení co nabídnout. :) Proto jsme tuhle akci brali i jako takové spečetění naší spolupráce.
Tkž jsem si zařídila modelku a jeli jsme fotit. :) Fotili jsme v trochu chladnějším počasí (takže obdiv modelce) v jednom nááádherném parku ve Vrchotových Janovicích. Jak výsledek dopadl zkuste zhodnotit sami. Určitě napište, co se vám líbí a co ne. :)Mystická víla

21. listopadu 2012 v 17:26 | LucieN |  Lidé
Abych to tady nezanedbávala, tak mám pro vás jednu fotečku. Jedná se o soutěžní fotky do jednoho časopisu. Když bych to vyhrála, tak by jste mojí fotku mohli vidět právě na titulce již zmíněného časopisu. Ale to je ve hvězdách, jestli se tak stane či ne. :)) Každopádně jsem si dala záležet, aby fotky vypadaly jinak, než doposud vypadaly. :) Co myslíte, povedlo se? :)