Prosinec 2012

Naše první dlabání

25. prosince 2012 v 20:14 | LucieN |  Nezařazené
S výtvory jsem se chtěla pochlubit už hoodně dávno. Ale je vidět, že to tu opravdu zanedbávám. Nicméně bychom si mohli připomenout halloween a nejznámější symbol tohoto dne - halloweenské dýně.


Tuhle vyrobila mamka. Musím říct, že se mi líbí jak dýně, tak fotka. Naučila jsem se ve photoshopu nově "obarvit" fotku, tkž to začnu používat asi u všeho :D

Bráškové spóólu

25. prosince 2012 v 19:36 | LucieN |  Lidé

Tak jak jste si užili Vánoce? :) Já jsem naprosto spokojená, dostala jsem plno báječný, potřebných dárků, které mě moc potěšili. :) Největší radost jsem měla z dárku od přítele - ateliérový fotografický kurz. Už se strašně těším! No druhý dárek, který se týká focení, byla knížka - profesionální retušování portrétů. Dneska jsem se naučila už nové fígly. :)

Řekla jsem si, že si udělám takový malý oddych od focení. Kvůli VŠ, abych se učila na zkoušku atd. Ale nemůžu se prostě foťáku zbavit. :) Každopádně takové to domluvené focení portrétů...to se opravdu nekoná. Zabírá to moc času. Připravit se, dojet na místo, focení modelky, dojet domů, úprava fotek... Tak se věnuji aspoň tomu rychlejšímu focení. :))


Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 9:32 | LucieN |  Mé povídání
Tak je to tu...zase se sešel rok s rokem a zase jsou tu Vánoce. :))) Jupííí. Těšila jsem se na ně zase nějaký ten měsíc dřív, tkž má radost trochu polevila :( Nehledě na to, že nám ze silnic a ze zahrádky naprosto zmizel sníh. Já k těm Vánocům sníh prostě potřebuji!! :(( No ale nevadí, snažím si to užít i tak. :)) Jako první jsem za úkol dala vytvořit přáníčko. A dalo by se říct, že úkol č. 2 je, abych ho sem dala! :D Trochu to tu zanedbávám, že? :( Moc se Vám omlouvám, ale na blog už času moc není. Bohužel mě to tu asi i přestává pomalu bavit. :( Musím s tím něco udělat. :) No nic....se vždycky tak rozkecám...

Veselé Vánoce!!! :))