Únor 2013

Sněhurka II

27. února 2013 v 20:01 | LucieN |  Lidé
Přidávám trochu více fotek z focení Sněhurky. Sněhurku ztvárnila má vizážistka a tudíž líčení je tedy taky přímo od ní. Taková multifunkční šikovná holčina. :) Jinak fotilo se v Konopišti v Benešově.

Nový blesk je doma :)

27. února 2013 v 19:54 | LucieN |  O mně
Musím se pochlubit. :) Říkala jsem, že se za to zkouškové období plné nervů a obav musím pořádně odměnit. Takže vedle džusu, večeře v restauraci, hadříků a pár sladkostí :D, jsem si dneska koupila blesk! :) Jedná se o Metz 36 AF-5. Je to levnější varianta, oproti originálnímu blesku od Canonu. Ale i tak věřím, že mi postačí. Zatím si nemůžu dovolit kupovat to dražší příslušenství. :(

Jinak dneska jsem s koupí blesku koupila i nějaké oblečení. Chystám se to sem hodit. Odjakživa se chci věnovat focení módy a tak jsem myslela, i v rámci oživení, že bych sem přidala rubriku o módě. Co myslíte? Zkazím tím něco? :) :) Napište. A napište i vy, kteří jste metz měli nebo máte a jak jste s ním spokojení. :)

Sněhurka

23. února 2013 v 11:14 | LucieN |  Lidé
Jen na ukázku. :) Včera jsem byla konečně po stráááášně dlouhé době fotit. A bylo to super! :) Naučili jsme se takových nových věcí :D, zasmály se a trochu i promrzly, vlastně hodně promrzly. Takže focení v zimě má teda svoje nevýhody, a velké! :)


Naušničky

23. února 2013 v 11:08 | LucieN |  Nezařazené
Dlouho jsem nic nepřidávala, tak jsem si říkala, že se s vámi podělím o pár radostí.
Přišli mi naušnice od Avonu. Jsou úžasný. Já osobně naušnice od střední nenosím, kdy jsme si je museli pořád sundavat na těláku. Přestalo mě to bavit a navíc se mi stejně pak rozbily. Ale teď už jsem velká holka, zajímá mě móda atd atd....však to znáte. :D Tak jsem si musela nějaké pořídit, abych je mohla nosit k jakémukoli oblečení. Doplňky prostě dělají dojem!! :)

Ještě se musím pochlubit, že jsem úspěšně zvládla 1. semestr. I když jsem si myslela, že je vše ztracené, tak to naštěstí dopadlo velmi dobře! :) :) A mě spadl kámen ze srdce. :)