Terezka K.

27. března 2013 v 16:16 | LucieN |  Lidé
Docela to tu zanedbávám. Je to smutný, ale nějak mě to tu přestává bavit. Tak nějak se hlavním komunikačním prostředkem stal facebook. Komentáře tam člověk může taky přidávat. Lidi vám fotku navíc "olajkujou" :D. Focení, místo focení a drobnosti okolo focení tam dohodnete taky hned. A navíc je to ta nejsuprovější reklama jakou znám. Nebýt facebooku, tak se některá focení ani neskutečnila. :) Jediné plus tady na blogu vidím akorát tak v té možnosti se vypovídat. Můžu sem napsat ve směs vše co mám na srdci a většina ani neví, čí vlastně tenhle blog je. Ale to už mě taky opouští. Čím jsem starší, tím je pro mě můj život tak nějak soukromější :) Každopádně zatím to tu nechám, protože věřím, že kdybych to zrušila, zasteskne se mi. :)

Neukázala jsem vám už strašnou spoustu fotek. :) Je až neuvěřitelný, kolik jich za sebou vlastně mám. :)

Tato fotka má na mé facebook stránce docela hodně lajků. Nečekala bych, že se bude tak líbit. Zajímalo by mě, v čem je to její kouzlo? :) Jsou to oči, výraz, postoj, ruka (která mě osobně přišla na fotce víc dominantější než by měla být) nebo je to ten barevný šátek?? :)

Terezka je moc šikovná holčina. Přivydělává si jako hosteska. A já myslím, že je to opravdu slibná slečna, která by mohla ještě překvapit. :) Její obličej je velmi zajímavý a myslím, že by se z ní dalo vyčarovat mnoho tváří. :) Snad bude někdy možnost focení i s vizážistkou. :)

Kdyby jste byl někdo z okolí Benešova a klidně i z Prahy a toužíte po takových fotkách, tak neváhejte a napište mi. Jak jsem psala výše, nejlépe se komunikuje přes facebook, tkž ideálně kontaktujte tam. Ale pro ty, kteří nemají facebook můžete napsat klidně na email: lucy.luc@seznam.cz. Ale upozorňuji, raději do předmětu psát název: focení. Cizí emaily hned mažu! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama