Jaké fotky jsem nafotila

8. listopadu 2013 v 10:15 | LucieN |  Lidé
Půl roku jsem se neozvala. Tady máte tedy nějaké výcvaky přes ten celý půl rok :)


Jedna z nejnovějších. :) Nelekejte se vzhledu! Vysvětlím. Tady ta slečna semnou jednou už fotila. A podruhé chtěla nějaké extravagantní fotky. Tak jsem vymýšlela co. Víte, ráda bych vyfotila někoho jako upíra, anděla, gejšu, lolitku. No a ta lolitka mě napadla hned. Tak jsme fotili lolitku. :) O make-up se postarala má vizážistka, jukněte na její facebook stránku: vizážistka Zuzka Hejduková. :) Jo a prosím vás, lolitka není kurva! :D Jak si asi všichni myslíte. Lolitka je dívka, která vypadá jako panenka, pochází z Japonské kultury a existuje strašně moc "druhů" lolitek, které mají odlišný styl. Hodně jsem o tom četla, abych to mohla lépe vyjádřit fotkou.
Další fotka, což byla původně má vize: barevná lolitka v ruchu ulice. Ten den lehce poprchávalo, takže ideální pro tu chmurnou náladu, kterou rozsekne procházející barevná lolitka. Bohužel ta ulice, která je normálně úplně plná lidí, najednou plná lidí nebyla. :( Tak aspoň takhle. :)


Bohyně Nikolka. :) K tomu nemám co dodat. :)


A její sestra Anetka. K tomu snad jen taková fotografická rada: pokud máte odraznou desku a chcete pracovat s protisvětlem, je dobré jí v tomto momentě použít. :D O make-up se postarala zase má vizážistka Zuzka. :)


Jedna zamilovaná. Tady jsem držel odraznou desku já. Svou nohou. Víte, jak je blbý, když nemáte sebou asistenta? :D Bolí vás pak celé tělo :D


Víte, co mám ráda. Takový ty holčiny, které se normálně moc nelíčí, takže okolí je spíš zná nenalíčené. A pak ta holčina příjde, má zájem o focení a řekne: dělejte si semnou co chcete. :) Tak jsme si dělali. :) Od líčení přes pózy jsme s Hani manipulovali jako s panenkou. A Hani byla neskutečně šikovná, i když trochu váhala a nevěděla jak. Ale vysvětli jsme a ona se otočila a póza byla tam. :) Líčení: Zuzka :)


Tohle je má naprosto nejoblíbenější fotka. Ta póza, ten výraz to světlo. Je to práce tří lidí a její výsledek je myslím super! Miluju tuhle fotky! :)


Má nejrychleji dostupná modelka. :) Bydlíme od sebe jen kousek, a tak si na ní můžu vyzkoušet své nové fotografické poznatky. Jedna zájemkyně se odemně chtěla nechat vyfotit v podchodu (ještě jsme spolu ale nefotili :() Tak jsem si řekla, že to si musím nějak nacvičit dopředu. Ptž podchod to je jeden velký protiklad toho focení pod sluncem. Tady jste v pochodu, ve tmě, málo světla, vysoké ISO. No a takhle to dopadlo. Vím, mohla jsem jí postavit pod to světlo :D Ale víte, takové chybičky vám dojdou při prohlížení hezky doma na pc :D


Jedna fotka z dalšího kurzu focení. V pořadí už třetího. Tohle byl kurz ateliérového focení od pana Bastyána. Dostala jsem ho dárkem od svého přítele. :) Byl to super kurz, kde jsem si mohla vyzkoušet co jsem chtěla a pan fotograf nám vyprávěl o svých zážitcích, zkušenostech a sám to doplnil radami ze života. :)


Nevím, jestli jsem jí sem už nedávala. Má kamarádka z SŠ. Jannie. Moc krásná a zajímavá holčina. Mám jí hrozně ráda! :) A její fotky se povedly myslím na jedničku. :)A na závěr jeden autoportrétek. Vím, mám strašně useklou hlavu. Jeden fotograf/kamarád (Miroslav Talášek, taky jukněte na jeho facebook stránku, je to strašně šikovný fotograf) mi useklou hlavu zkritizoval. Ale tady jsem chtěla, aby byla hlavně dominantní ta červená rtěnka. Já miluju červené rtěnky, hrozně se mi líbí a konečně jsem čirou náhodou našla odstín, který se ke mě perfektně hodí :) No a musel tam být taky vidět trochu ten můj ksichtík, tak proto je tak useklý, aby bylo vůbec vidět kdo to je, ale aby tam byla dominantní ta rtěnka.

Asi jsem vám sem nedala úplně všechny fotky, mám v tom zmatek, a některé mám na CD, které mi bohužel někam zašantročily asi bráškové. Ale jako výcuc toho půl roku to stačit bude. Jak se vám líbí fotky? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L. L. | Web | 18. prosince 2013 v 15:08 | Reagovat

Líbí! :-)

2 Fotografia klub Fotografia klub | E-mail | Web | 25. července 2015 v 21:43 | Reagovat

Ahoj člene Fotografického klubu,

rádi bychom ti oznámili, že v klubu nastaly velké změny (je důležité si přečíst článek, na který budeš mít odkaz pod položkou "Web" u našeho komentáře). Touto cestou se tě chceme zeptat, jestli máš stále zájem být členem našeho klubu. V případě, že ano, dej nám vědět do konce srpna. A to nejlépe na klubový e-mail, případně nám napiš přímo na klubový blog, třeba pod článek s přijímáním členů.

Za Fotografický klub,

Mike a Trimaliny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama