Experiment

Retro Coke

17. května 2012 v 11:50 | LucieN

Tak vám nevím. Moc se mi ta fotka nelíbí. Chtěla jsem nakloněním udělat hezku fotku, a možná kdo ví, jestli to spíše neuškodilo. Možná kdyby plechovka byla nalevo bylo by to asi lepší. Každopádně mě tohle stálo zdraví, ptž brácha mi jakoby na plechovku kouřil a já se toho tak neskutečně načichala, že mi bylo ještě půl dne špatně. :) Proto jsem to sem musela dát, aby to moje snažení bylo alespoň zvěřejněno :)

Kdo mi podá...

27. února 2012 v 17:35 | LucieN
Dlouho jsem váhala nad tím, kam tyhle fotky zařadit. Nejdřív jsem myslela příroda, pak nezařazené a nakonec se rozhodla pro experiment, ptž to bylo ve směs takový experimentování s květinou, bleskem a pozadím. :)

To jsou mrazíky!

2. února 2012 v 11:02 | LucieN
Taky máte u Vás chladno až všechno mrzne? U nás dokonce i okna. :) Ale to bude tím, že máme stará okna a některá nejdou úplně zavřít, tkž si mrazík cestičku najde. Jedno takové okno máme i v kuchyni. A možná díky bohu, aspoň jsem vyfotila pana Mrazíka v akci :)

Stínohra

20. prosince 2011 v 21:31 | LucieN
Nevím co to, ale strašně se mi zalíbily stíny. Nevím, jestli je to tím, že teď mám ráda tmu. Ráda ve tmě posedávám nebo cvičím. Nevím proč. Dává mi to takový pocit relaxace. Možná proto jsem se zamilovala do stínů a jeden takový jsem si vyfotila.


Kdyby jste nevěděli, tak ten obličej patří mě. :oD Na takový náhlý blbůstky k focení se stávám "modelkou" já. :oD

Falešné makro

10. listopadu 2011 v 12:51 | LucieN
Nejdříve Vám vysvětlím ten název článku. Proč falešné makro? Někde (už bohužel nevím na jaké stránce, čtu toho spoustu o fotografování) jsem četla, že pokud nevlastníte makro objektiv, dá se to lehce nahradit. A to jenom tím, že sundáte objektiv, který máte a otočíte ho vzhůru. Je potřeba jednou rukou držet objektiv a druhou mačkat spoušť. Celkem náročné. Ale tak zkusila jsem to, byla jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne. I když jsem se strašně bála, aby se něco nestalo s foťáčkem. No a tady je výsledek:

V tunelu

10. listopadu 2011 v 10:32 | LucieN
Jela jsem s přítelem do Prahy na Zličín a jeli jsme po té nové jižní spojce. Tudy vedou dva tunely a jak jsme těmi tuneli projížděli, tak jsem si říkala, jak to asi bude vypadat na dlouhou závěrku. No a něco málo jsem vyfotila. Jsou to takový blbiny, ale mě se to prostě líbí. :o)

Noční múza

11. října 2011 v 0:01


Jen tak jsem posedávala sama u počítače a postýskala si po focení. (Nevydržím bez něho ani den) Napadlo mě...ta jemná tma v mém pokoji.....co by se stalo, kdybych udělala naprostou tmu a v tom prázdnu by svítila jen svíčka? Tak jsem to vyzkoušela a výsledek je tady. Musím říct, že jsem to fotila snad 30krát a pořád mi to nepřišlo tak tajemné....tahle byla taková nejpovedenější. Co myslíte?

Kiss

10. října 2011 v 23:56


Ani jsem se nepodělila o svojí experimentální fotku...což by byla škoda. Tak jí tady přidávám. Byla to celkém náhoda, ptž jsem vůbec nevěděla kam přesněji mám objektiv namířený. :o)

Bublinky

22. srpna 2011 v 21:50

Pouť

22. srpna 2011 v 21:50
 
 

Reklama