Lidé

Jaké fotky jsem nafotila

8. listopadu 2013 v 10:15 | LucieN
Půl roku jsem se neozvala. Tady máte tedy nějaké výcvaky přes ten celý půl rok :)


Jedna z nejnovějších. :) Nelekejte se vzhledu! Vysvětlím. Tady ta slečna semnou jednou už fotila. A podruhé chtěla nějaké extravagantní fotky. Tak jsem vymýšlela co. Víte, ráda bych vyfotila někoho jako upíra, anděla, gejšu, lolitku. No a ta lolitka mě napadla hned. Tak jsme fotili lolitku. :) O make-up se postarala má vizážistka, jukněte na její facebook stránku: vizážistka Zuzka Hejduková. :) Jo a prosím vás, lolitka není kurva! :D Jak si asi všichni myslíte. Lolitka je dívka, která vypadá jako panenka, pochází z Japonské kultury a existuje strašně moc "druhů" lolitek, které mají odlišný styl. Hodně jsem o tom četla, abych to mohla lépe vyjádřit fotkou.

Míša Ž.

27. března 2013 v 16:39 | LucieN

Takový typ portrétu jsem doposud nevyfotila, proto mi příjde tak zajímavá. :) :)

Líba J.

27. března 2013 v 16:37 | LucieN

Miluju tetování na fotografii, doufám, že se mi naskytne možnost fotit víc takových. :) Takže slečny, které vlastní tetování, koukejte napsat! :) :) :)

Anetka a její pejsci :)

27. března 2013 v 16:36 | LucieN
Focení trochu jinak! :) :) Aneb jak jsem si vyzkoušela zachytit dvě pobíhající "modelky" :)


To je prosím Izzie. Rasa: Irský vlkodav. Moje nejoblíbenější! Kamarád má taky vlkodava. Je strašně bojavý, moc nekomunikuje a snad nikdo jsem jí neviděla s míčkem v hubě. Je pravda, že se s kamarádem už nevídám, tím pádem jí vidím taky jen letmo. Každopádně Izzie byla živý pes, plný života. Ráda si hrála, ráda provokovala "sestru". Je vidět, že jí život baví a že je ve správných rukou! :) :)

Tereza M.

27. března 2013 v 16:25 | LucieN

Viděli jste někdy něco tak krásného? :) Terezka je opravdu objekt hodící se před objektiv. Je krásná, štíhlá, dokonalá modelka. :)

Terezka K.

27. března 2013 v 16:16 | LucieN
Docela to tu zanedbávám. Je to smutný, ale nějak mě to tu přestává bavit. Tak nějak se hlavním komunikačním prostředkem stal facebook. Komentáře tam člověk může taky přidávat. Lidi vám fotku navíc "olajkujou" :D. Focení, místo focení a drobnosti okolo focení tam dohodnete taky hned. A navíc je to ta nejsuprovější reklama jakou znám. Nebýt facebooku, tak se některá focení ani neskutečnila. :) Jediné plus tady na blogu vidím akorát tak v té možnosti se vypovídat. Můžu sem napsat ve směs vše co mám na srdci a většina ani neví, čí vlastně tenhle blog je. Ale to už mě taky opouští. Čím jsem starší, tím je pro mě můj život tak nějak soukromější :) Každopádně zatím to tu nechám, protože věřím, že kdybych to zrušila, zasteskne se mi. :)

Neukázala jsem vám už strašnou spoustu fotek. :) Je až neuvěřitelný, kolik jich za sebou vlastně mám. :)


Sněhurka II

27. února 2013 v 20:01 | LucieN
Přidávám trochu více fotek z focení Sněhurky. Sněhurku ztvárnila má vizážistka a tudíž líčení je tedy taky přímo od ní. Taková multifunkční šikovná holčina. :) Jinak fotilo se v Konopišti v Benešově.

Sněhurka

23. února 2013 v 11:14 | LucieN
Jen na ukázku. :) Včera jsem byla konečně po stráááášně dlouhé době fotit. A bylo to super! :) Naučili jsme se takových nových věcí :D, zasmály se a trochu i promrzly, vlastně hodně promrzly. Takže focení v zimě má teda svoje nevýhody, a velké! :)

Bráškové spóólu

25. prosince 2012 v 19:36 | LucieN

Tak jak jste si užili Vánoce? :) Já jsem naprosto spokojená, dostala jsem plno báječný, potřebných dárků, které mě moc potěšili. :) Největší radost jsem měla z dárku od přítele - ateliérový fotografický kurz. Už se strašně těším! No druhý dárek, který se týká focení, byla knížka - profesionální retušování portrétů. Dneska jsem se naučila už nové fígly. :)

Řekla jsem si, že si udělám takový malý oddych od focení. Kvůli VŠ, abych se učila na zkoušku atd. Ale nemůžu se prostě foťáku zbavit. :) Každopádně takové to domluvené focení portrétů...to se opravdu nekoná. Zabírá to moc času. Připravit se, dojet na místo, focení modelky, dojet domů, úprava fotek... Tak se věnuji aspoň tomu rychlejšímu focení. :))

Trochu více z "mystické víly"

28. listopadu 2012 v 20:32 | LucieN
Přináším Vám trochu více fotek z focení mystické víly. Mám pocit, že jsem vám ani nepsala, jak tohle všechno vzniklo. Tak napravuji. :)
Rozhodla jsem se zúčastnit se jedné soutěže v časopisu Digitální foto. Zároveň se mi už nějaký měsíc zpátky ozvala sama jedna vizážistka, jestli bychom nemohli spolu rozjet spolupráci. Tak jsem si řekla, že jo. Proč bych to odmítla? Alespoň mám svým zájemcům na focení co nabídnout. :) Proto jsme tuhle akci brali i jako takové spečetění naší spolupráce.
Tkž jsem si zařídila modelku a jeli jsme fotit. :) Fotili jsme v trochu chladnějším počasí (takže obdiv modelce) v jednom nááádherném parku ve Vrchotových Janovicích. Jak výsledek dopadl zkuste zhodnotit sami. Určitě napište, co se vám líbí a co ne. :)


Mystická víla

21. listopadu 2012 v 17:26 | LucieN
Abych to tady nezanedbávala, tak mám pro vás jednu fotečku. Jedná se o soutěžní fotky do jednoho časopisu. Když bych to vyhrála, tak by jste mojí fotku mohli vidět právě na titulce již zmíněného časopisu. Ale to je ve hvězdách, jestli se tak stane či ne. :)) Každopádně jsem si dala záležet, aby fotky vypadaly jinak, než doposud vypadaly. :) Co myslíte, povedlo se? :)

Oči jako studánky

28. října 2012 v 21:45 | LucieN


Míša Ž.

28. října 2012 v 21:36 | LucieN


Mišulka...moje sluníčko a má dušička. Je to má kamarádka ze střední a byla s ní fakt sranda. Uměla se tvářit, věděla co dělat a dokonce přišla i s vlastním nápadem. :)

Míša K.

28. října 2012 v 21:27 | LucieN
Já vím, že se Vám už vůbec neozývám a tak mě to začalo mrzet, že jsem si říkala, že se s vámi musím podělit o další mé práce. :) Tkž Vám přináší ukázku z focení Míši. Více zase na mé facebook stránce. :)


Modelka: Míša K.
Líčení: LucieN
Místo focení: nedaleko Sázavy

Budoucí herečka Lucka

15. září 2012 v 11:37 | LucieN
Mám zasebou další focení s neznámou osůbkou Luckou. :) Je to strašně fajn holka!! Vysoká, hubená, ale hlavně krásná, zajímavá, zábavná a při focení to bylo vidět. Byla pro každou srandu. A i když sebou měla jenom tílko, košili a černé šaty, tak se mi neokoukala. Každá fotka měla svoje kouzlo.
Já vám pár těch kouzelných fotek ukážu. Časem bych měla přidat další. Kdy? To ví jen bůh, ptž mě tak neskutečně zatěžuje brigáda. :( Ale nemám si na co stěžovat, můžu být ráda, že jí mám. :)

Nadaná modelka Nikča II.

16. července 2012 v 17:02 | LucieN

Přináším KONEČNĚ další sérii fotek, které jsem vyfotila s Nikčou. O které si můžete přečíst v prvním článečku. Ačkoliv jsou fotky focené už asi dva tři týdný zpátky, já se k nim dostala až teď. Pořád je plno práce a když mám volno, tak jsem z té práce akorát unavená :D Musím nějak zapracovat na fyzičce. :D
Tentokrát jsem volila zase trochu jinou úpravu. Už jednou jsem jí tu zmiňovala. Nazvala jsem jí "vybledle barevnou". Nějak se mi opravdu zamlouvá. Ale u mě je to chaotické. Jednoho dne se mi líbí barevná, pak vybledlejší. Takže semnou je to těžký. Proto jsem zjistila, že je lepší to upravovat v jeden den, pak mám na úpravu různé názory a ty fotky podle těch názorů taky vypadají. :D Ale dost keců...tady jsou fotky. :)


Nadaná modelka Nikča

25. června 2012 v 23:29 | LucieN

Tak se uskutečnilo focení, o kterém jsem psala níže. Musím říct, že to bylo jedno z nejlepších focení. Co se týče mě, tak čím víc focení, tím cítím, že se do toho dostávám o kousek víc. :) A Nikča...no to je jedna báseň. Nikdy před foťákem takhle nestála, ale pohybovala se jak zkušená. Ani jsem jí nemusela říkat co má dělat, a tak jsem se mohla soustředit na sebe, kompozici, expozici atd. :) Proto to bylo pro mě zábavné, uvolněné a profesionální focení. Jsem nadšená ještě teď. A co fotečky? No já nevím jak vy, ale ty sou podle mě naprosto peckový!! :)


Jedna do rodinného alba

5. června 2012 v 15:04 | LucieN

Fotka z dětského dne :)

Nelča alias dlouhonohá modelka :)

17. dubna 2012 v 18:22 | LucieN

Brácha má bráchu

11. dubna 2012 v 10:10 | LucieN

Klucí...tady vypadají mile a jako že se celkem snesou. Ale opak je pravdou. Každý den je řev, jak jeden bere druhému tohle a tamto :D Ale já vím, že někde hluboko uvnitř se mají rádi a čím budou starší, tím víc to vypluje na povrch. :)

Fotka je..co se kvality týče..naprosto špatná. Ani nevím, jakou jsem použila clonu, ale podle zaostření hádám, že velmi malou. Hrála jsem si spíš s prioritou času, tkž Kubík vyšel lehce nezaostřený. :) Ale fotečka do rodinného alba je myslím dokonalá. :)

Boženka II

31. března 2012 v 11:42 | LucieN
Druhá část, kde Vám zveřejním nějaké další fotečky. Moc jich nebude. Napište názory, budu jenom ráda :)

Boženka

26. března 2012 v 20:51 | LucieN
Konečně se mi naskytla možnost vyfotit svojí kamarádku Božku. Místo focení se konalo v Praze na Vyšehradě. Bohužel se fotilo přesně v poledne, což bylo dosti nevýhodné. Většina fotek je s něuvěřitelným přepalem a to i v případě, když jsem se snažila fotit více ve stínu. No musela jsem s photoshopem čarovat pořádně. Trochu mě to mrzí, ale bez photoshopu by to asi nebylo tak koukatelný. Každopádně Božka jako modelka mě velmi překvapila. Některé její pohledy byly famózní, navíc jí to na fotkách opravdu moc sluší! :)

A já mám takový malý problém, s kterým potřebuji pomoc. :) Udělala jsem dvě barevné varianty jedné fotky a pořád se nemohu rozhodnout. POMOC!

Kubík před objektivem

18. března 2012 v 21:08 | LucieN

Vysvitlo slunéčko

15. března 2012 v 17:43 | LucieN
Tak konečně se blízká na lepší světlo! :) Což my, blázni do focení uvítáme. :) O víkendu má být až 18 stupňů...teda čeká se, tak uvidíme, co se z toho vyvine. Já bohužel doma nebudu, tak snad to vydrží i do neděle. To by chtělo nějaký výlet, nemáte nějaký nápad v okolí Prahy?
Každopádně jsem konečně vyvětrala zrcadlovku a na zahrádce vyfotila, koho jiného, než brášky. :)


Ve stínu

13. března 2012 v 22:01 | LucieN
Miluji dlouhé, mokré vlasy, které se lepí na nahou kůži,
miluji poodhalenou kůži, přesto jí strachem zahaluji.
Ale především MILUJI focení, kde je vše dovoleno a strachu zakázáno.


Snažila jsem se o jakýsi umělecký portrét, který zachytí jakési pocity, které ve mě momentálně vládnou a já nevím, jak je popsat.
 
 

Reklama