Nezařazené

Naušničky

23. února 2013 v 11:08 | LucieN
Dlouho jsem nic nepřidávala, tak jsem si říkala, že se s vámi podělím o pár radostí.
Přišli mi naušnice od Avonu. Jsou úžasný. Já osobně naušnice od střední nenosím, kdy jsme si je museli pořád sundavat na těláku. Přestalo mě to bavit a navíc se mi stejně pak rozbily. Ale teď už jsem velká holka, zajímá mě móda atd atd....však to znáte. :D Tak jsem si musela nějaké pořídit, abych je mohla nosit k jakémukoli oblečení. Doplňky prostě dělají dojem!! :)

Ještě se musím pochlubit, že jsem úspěšně zvládla 1. semestr. I když jsem si myslela, že je vše ztracené, tak to naštěstí dopadlo velmi dobře! :) :) A mě spadl kámen ze srdce. :)

Naše první dlabání

25. prosince 2012 v 20:14 | LucieN
S výtvory jsem se chtěla pochlubit už hoodně dávno. Ale je vidět, že to tu opravdu zanedbávám. Nicméně bychom si mohli připomenout halloween a nejznámější symbol tohoto dne - halloweenské dýně.


Tuhle vyrobila mamka. Musím říct, že se mi líbí jak dýně, tak fotka. Naučila jsem se ve photoshopu nově "obarvit" fotku, tkž to začnu používat asi u všeho :D

Míša slaví 50ku

20. června 2012 v 22:25 | LucieN

...a já to při té příležitosti zaznamenala. No ono to bylo spíš takhle: já jsem chtěla zoufale něco fotit. My grilovali a při koupi věcí na grilování jsme vzali zmrzku Míšu. No a mě se zalíbil tak ten klacík, že jsem ho vyfotila :D

Takhle to vypadá, když je člověk zoufalej, chce něco fotit a není co. :D

Dudlíček

5. června 2012 v 14:34 | LucieN
Tentokrát se nejedná o můj výrobek, ale výrobek mé kamarádky. Viděla jsem na facebooku, že vyrobila takovýho dudlíčka, jak já mu říkám, a hned se mi zalíbil. Musela jsem si ho koupit. :)


Původně je určen pro nošení na krk, ale já jsem si přála, aby byl jen tak. Koupila jsem si ho pro to, abych ho mohla přilepit na monitor a taky pro to, abych si mohla s ním pohrát a něco s ním vyfotit. :) Jedna fotečka, která se mi docela líbí. Je to jako by se teprve vyklubal a vzhlížel k tomu světlu - k tomu prvnímu co uviděl. :)

Kamenná krása

17. května 2012 v 19:57 | LucieN
nebo spíš mramorová, nebo vápencová....to opravdu nevím..netuším. :)


Takové "modelky" bych jednou chtěla fotit. Ale živé :) Prostě přirozená krása bez jakýchkoliv malovátek a líčidel. Krásné, výrazné obrysy. :)
Samozřejmě, že jsem člověk proměnlivý, že se mi jednou líbí tohle a pak tamto. Takže pokud bych fotila do módního časopisu, tam se zase extravaganci nebráním. Každopádně přirozená krása je nejkrásnější :)

U babičky strávené dopoledne

21. února 2012 v 13:25 | LucieN
Začínám zjišťovat, že pokud dům není vybaven francouzkými okny, proniká do místnosti strašně malé světlo, které zrcadlovce prostě nestačí.
V neděli dopoledne jsme se stavili s rodinkou u mé babičky. Bylo to pohodové dopoledne, navíc jsme popřáli babičce. Kubík si spokojeně hrál s hračkami a do toho se tláskal kde jakou sladkostí a Matýsek zase baštil paprikáš. Já se přidala k Matýskovi a sem tam jsem něco vyfotila. Říkala jsem si, že tyhle blbosti už fotit nebudu, ale dalo by se to zařadit do reklamní fotografie, která blbost není. Chtěla bych se jí věnovat (mimojiné). Proto tu koneckonců mám rubriku FOOD.
Bohužel i u babičky bylo málo světla, proto fotky nejsou nic moc. Ale líbí se mi to barevné uspořádání. U jídla byla totiž svíčka, která tomu dala zase jiný nádech. A "rušivé" pozadí plné chlebíčku tomu dodalo na přirozenosti.

Na téma: Duff duff :)

31. prosince 2011 v 12:06 | LucieN
Asi před dvěma dny jsem fotila tyhle fotečky. Je to pivko Duff. Kdo neví, tak tohle pivo je známé ze Simpsnů. Ono je to složitější...mělo by to být ze Simpsnů.

Na téma: vánoce a vše kolem

29. listopadu 2011 v 13:35 | LucieN
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vám sem přidala fotečky pár mých ozdob co mám v pokojíku + jedna ozdoba, co je v kuchyni. Zatím toho je opravdu málo, budu se snažit doplnit víc fotek. Myslím, že teď se to bude točit jenom na téma vánoce :o)

Na téma: rty

21. listopadu 2011 v 21:09 | LucieN
Nejdřív jsem nevěděla, na jaké téma mám tohle téma pojmenovat. Nejdřív jsem myslela detail obličeje, ale pak jsem si říkala, že tyhle fotky mají jedno společné a to rty...proto tedy rty. Jinak tohle focení vzniklo uplně náááhodou...zase neplánovaně... :o)

Jsou to takové blbiny, ale něco mi prostě přišlo zajímavé na nich. :o) Jinak jsem si zamilovala vybledlé barvy. :o)

Další vánoční ozdůbka

18. listopadu 2011 v 18:53 | LucieN

Fotka je spíš taková ukázková...né žádná "umělecká". Jen jsem vám chtěla ukázat co jsem zase vyrobila na vánoce. :o)

Vánoční ozdůbka

14. listopadu 2011 v 18:08 | LucieN
Představuji Vám můj výtvor, který se připravuje (asi) na vánoční stromeček. :o) Ještě pořádně nevím, co s tím udělám. :o)

Na přání dodávát tutorial z youtubka, jak si tuhle "hvězdičku" vyrobit :o) TADY

Na téma: tlačítka

10. listopadu 2011 v 13:36 | LucieN
Tak jsem se rozhodla, že si dneska něco nafotím na mnou zvolené téma. Původně jsem chtěla vyfotit klávesnici mobilu HTC cha cha..a pak jsem si začala brát jiné klávesnice a tlačítka až z toho nakonec vzniklo tohle téma. :o)

Můj notes

Starší fotečky

29. října 2011 v 20:55 | LucieN
Rozhodla jsem se, že sem dám svoje první fotečky. První fotečky vznikly na obyčejném "cestovním" digitálním fotoaparátu. Tuším značky Panasonic...ale nejsem si jistá, ptž ho momentálně nemůžu najít, abych se jukla. Tenhle foťák rodiče koupili asi před 4rokama. Když se narodil můj bráška Kubík. Abychom měli nějaké vzpomínky. Foťák je rodinný, ale většinou jsem to byla já kdo s tím tak nějak uměl a hlavně jsem byla ta, kterou to nehorázně bavilo.

Starší fotečky podruhé

29. října 2011 v 20:54 | LucieN
Další várka fotek, které jsem fotila LG mobilem. Můžou to být tak dva, rok zpátky. LG teď už nemám, ptž s ním nešlo volat. :o( Myslím, že na mobil to jsou ale celkem slušný fotky. Ten foťák byl opravdu nadupanej.


Pokud by někdo věděl, co je to za "šneka", tak mi dejte vědět. Jednoho krásného dne se nám takhle procházel po okně. Z týhle fotky jsem byla fakt nadšená. :o)

Na téma: dětský pokoj

15. října 2011 v 12:40 | LucieN
Po fotografování venku jsem dostala chuť vyfotit něco...na nějaké téma. Napadl mě dětský pokojík. Kubík a Matýsek mají krásný, barevný pokojík plný hraček. Já si vybrala spíš ty dřevěné hračky. Vypadají hezky! No a tady je výsledek.


 
 

Reklama