O mně

Nový blesk je doma :)

27. února 2013 v 19:54 | LucieN
Musím se pochlubit. :) Říkala jsem, že se za to zkouškové období plné nervů a obav musím pořádně odměnit. Takže vedle džusu, večeře v restauraci, hadříků a pár sladkostí :D, jsem si dneska koupila blesk! :) Jedná se o Metz 36 AF-5. Je to levnější varianta, oproti originálnímu blesku od Canonu. Ale i tak věřím, že mi postačí. Zatím si nemůžu dovolit kupovat to dražší příslušenství. :(

Jinak dneska jsem s koupí blesku koupila i nějaké oblečení. Chystám se to sem hodit. Odjakživa se chci věnovat focení módy a tak jsem myslela, i v rámci oživení, že bych sem přidala rubriku o módě. Co myslíte? Zkazím tím něco? :) :) Napište. A napište i vy, kteří jste metz měli nebo máte a jak jste s ním spokojení. :)

Nebojte, neodpískala jsem to tu

10. ledna 2012 v 16:19 | LucieN
Na mě docela dlouhá doba, kdy jsem nic nenapsala ani nevyfotila. Proto takový titulek.
Co fotit mě tak nějak nenapadá, i když mám strašnou chuť a každým dnem je ta chuť větší a větší. Navíc mám teď tak trochu existenční problémy (jestli mi rozumíte), proto mi hlava líta jinde, než aby se soustředila co a jak vyfotit. Přesto jsem se snažila zapojit svůj mozek a představivost alespoň tak, abych vymyslela nový design pro blog.
Původně jsem si to představovala naprosto jinak..mnohem zajímavěji a na mnohem profesionálnější úrovni. Ale když jsem konečně přišla na to, jak bych to mohla zrealizovat nechtělo se mi znovu pracně v photoshopu přetvářit svojí již vymyšlenou (zbytečně) práci. Snad Vám bude prozatím stačit to co tu je. Jo malé upozornění. V opeře se mi to zobrazuje tak jak chci, v explorer je to zase jinak a když to mám puštěný na notesu..tak tam pro změnu kraje ani nejsou. :D Řešit PROČ tomu tak je nebudu, ptž bych stejně nic nevyřešila. Každopádně na netu ty super návodky, jak si vytvořit pozadí trošku nefungujou a proto bych byla ráda, kdyby se k tomu vyjádřil nějaký znalec. Proč je to v každém prohlížeči jiné??

O mně

5. srpna 2011 v 14:14 | LucieN
Vítejte na mé stránce PhotoLucien.blog.cz

A za jakým účelem byly stránky založeny? Člověk má hodně koníčků, které provozuje v době, kdy má čas. Jedním takovým koníčkem, kromě muziky, čtení, módy, líčení, nail art, cestování a kreslení je i fotografování. Fotografování se stalo mým nejoblíbenějším koníčkem!
A co je na fotografování tak výjimečného? Že se dá spojit s již zmíněnými koníčky jako je móda, líčení nebo cestování.

Ale zásadním důvodem proč jsem stránky založila je to, že focení miluji a chtěla bych se s vámi s mou prací podělit. Jsem naprostá začátečnice, nezkušená. Proto si myslím, že každý komentář, ať ten pozitivní nebo negativní, mě vyhoupne z nezkušené začátečnice.Doufám, že se Vám mé práce budou líbit a rádi se sem budete vracet!
 
 

Reklama